Kontakt Hradec Králové

Poradna při finanční tísni, o.p.s.
patro budovy bývalých čokoládoven (dnes obchodní centrum Jitřenka) v prostorách regionálního centra Sdružení českých spotřebitelů, Třída Karla IV. 430, Hradec Králové

Budova je nově ve vlastnictví a správě firmy Broker Consulting. Použijte hlavní vchod, dále do I. patra budovy po schodech a na konci chodby vzadu.

Otevírací doba je každá čtvrtá středa od 10.00 do 14.00.
Do Hradecké poradny je nutné se předem objednat na telefonním čísle 222 922 240.


Hradec foto

V případě konzultace (osobní, telefonické, elektronické) ohledně platební neschopnosti nebo oddlužení-osobního bankrotu je vhodné, aby klient měl připraven přehled o veškerých svých závazcích (věřitelé a výše jednotlivých závazků, kolik zbývá doplatit, jaké je RPSN) a sečtenu celkovou výši všech svých závazků (dluhů). Nerozlišuje se, zda je nějaký závazek řádně splácen či ne – jedná se o celkový a vyčerpávající přehled vč. např. nehrazeného nájmu, výživného, dlužných pokut dopravním podnikům atd.

Tel: (+420) 222 922 240
Zelená linka:  800 722 722 (v provozu každý pracovní den od 8h do 17h)
E-mail: poradna@financnitisen.cz
WhatsApp: +402 605 125 881
 
Pro zvýšení využitelnosti naší odpovědi použijte prosím tento odkaz: Dotazy

V případě osobních návštěv se, prosím, nejdříve telefonicky objednejte. Z důvodu pondělního provozu bezplatné linky neobjednáváme konzultace na pondělí.

 

Další údaje: IČ: 281 86 869

V případě, že nás kontaktujete písemně, nezapomeňte prosím uvést své jméno a příjmení, vaši adresu a pokud možno i telefonické spojení (s uvedením, zda se jedná o tel. soukromý či do zaměstnání).

Byli jste s námi spokojeni? Dejte nám pozitivní recenzi.